Yayın Akışı

Canlı Radyo

Hemen Dinle

SOHBET

ANDROİD

Son Yorumlar

  Fatih Bulut, Çok Sevdim Yalan Oldu ile dünya listelerinde!


  admin     19-09-19     Haberler     610 Defa Okundu

  Fatih Bulut, Çok Sevdim Yalan Oldu ile dünya listelerinde!

  Kayseri’de düğün şarkıcılığı yapan Fatih Bulut yaptığı ‘Çok Sevdim Yalan Oldu’ isimli şarkı ile dünya listelerine yükseldi. Bulut’un şarkısı önce sosyal eğlence Misket FM platformu Tik Tok‘da yayıldı. Daha sonra oyuncu İrem Sak’ın sosyal medya platformu Instagram’da Bulut’un şarkısını söylediği paylaşımı ile daha da popüler oldu.

   

  29 Ağustos’ta ise Bulut, İstanbul’un turistik yerlerinde çektiği klibi YouTube’dan yayınladı. YouTube‘da yayınlanan şarkı şarkı bir haftada 12 milyondan fazla dinlenildi.

  Yapımcı Samsun Demir, “Kayseri’den, düğün Radyo Misket salonlarının sevilen şarkısı, dünyanın en çok izlenen 12. şarkısı oldu…” diyerek Bulut’un şarkısının dünya listelerindeki görüntüsünü paylaştı.

  Demir sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Müzik böyle güzel bir şey… Pop mu Rap mi tartışmaları yaparken… Birdenbire Kayseri’den tik tok’a düşüyor bir şarkı. Sonra gelip Youtube Türkiye’nin en çok izlenen şarkısı oluyor” dedi.

  Bu yazımızı beğendiyseniz, bu kategoride yer alan Radyo Misket Fm Dj alımı başlıklı canlı radyo dinle, misket fm ve misket radyo konularında bilgi veren bir önceki yazımızı da okumanızı tavsiye ederiz.

  , , , , , , , , , , , ,

  Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?